Kilka słów o nas

Kominiarze z pasją - w trosce o bezpieczeństwo Twojego domu

Ponad 20 lat doświadczenia i budowane latami zaufanie Klientów świadczą za siebie.

Zawsze wykonujemy naszą pracę z pełnym zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół, bo od sprawnego przewodu kominowego zależy w wielu wypadkach zdrowie i życie ludzkie, które jest dla nas wartością nadrzędną. Dlatego zawsze namawialiśmy i będziemy namawiać Państwa do regularnych kontroli systemów kominowych i grzewczych, by mieć pewność, że zastosowane rozwiązania spełniają najwyższe wymogi i Państwu ani Państwa rodzinie nic nie grozi.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnej realizacji usługi zgodnie ze sztuką. W pracy kierujemy się wsłuchaniem w potrzeby Klienta i uczciwością, która zapewnia pozytywne relacje i wieloletnią współpracę.

Zapraszamy do kontaktu!

Zakład Usług Kominiarskich Marek Matysiak

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo techniczne, pełen zakres usług kominiarskich: frezowanie, czyszczenie kominów, remonty instalacji i montaż wkładów kominowych, czyszczenie kominków, pieców kaflowych, węglowych, kotłów C.O. na paliwa stałe, montaż zabezpieczeń przed ptakami, okresowe kontrole systemów kominowych, a także malowanie dachów i inne prace na wysokości. Zapraszamy do współpracy!