FREZOWANIE/ CZYSZCZENIE KOMINÓW - GRÓJEC

Nieszczelny komin, słaby ciąg? Pomożemy!

Jeśli Twój problem to:

  • Nieszczelny komin wewnątrz budynku mieszkalnego - stwierdziłeś np., że dym przenika do pomieszczeń,
  • Kondensat przenika przez ścianę, w której obsadzony jest komin - pojawiły się wykwity,
  • Zbyt mały przekrój komina i słaby ciąg, niepozwalający na zastosowanie pieca - zauważasz problemy z rozpalaniem lub wydostający się dym,
  • Stwierdzone odkładanie się sadzy wewnątrz komina?

Rozwiązanie, którego potrzebujesz:

FREZOWANIE / CZYSZCZENIE PRZEWODU KOMINOWEGO

Frezowanie to rozwiązanie z użyciem specjalistycznych frezów kominowych, które pozwala skutecznie udrożnić przewód kominowy z sadzy i pozostałości gruzu oraz innych niepożądanych elementów, które mogą powodować nieprawidłowe działanie komina - cofanie się dymu i słaby ciąg. Frezowanie to również metoda powiększenia średnicy komina (zwiększenia jego prześwitu) poprzez nieinwazyjne rozwiercanie.

Nasza firma realizuje również czyszczenie:
 kominków, pieców kaflowych, węglowych, kotłów C.O. na paliwa stałe. Zapraszamy do współpracy!


Frezowanie oraz inne naprawy mogą przeprowadzać wyłącznie profesjonaliści, posiadający odpowiednie uprawnienia, wymagane na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych. Zakład Usług Kominiarskich Marek Matysiak to gwarancja profesjonalnego podejścia i działania zgodnie ze sztuką. Nade wszystko ważne jest dla nas Państwa zdrowie a nawet życie, które przy niefachowym działaniu mogłoby być zagrożone.

Jeśli szukasz KOMINIARZA w mieście GRÓJEC - nasz Zakład Usług Kominiarskich to gwarancja fachowego wsparcia i solidnego wykonania usługi.

Zakład Usług Kominiarskich Marek Matysiak

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo techniczne, pełen zakres usług kominiarskich: frezowanie, czyszczenie kominów, remonty instalacji i montaż wkładów kominowych, czyszczenie kominków, pieców kaflowych, węglowych, kotłów C.O. na paliwa stałe, montaż zabezpieczeń przed ptakami, okresowe kontrole systemów kominowych, a także malowanie dachów i inne prace na wysokości. Zapraszamy do współpracy!