Montaż wkładu kominowego - KOMINIARZ GRÓJEC

Budowa nowego domu, modernizacja systemu grzewczego - jesteśmy po to, by Ci pomóc w każdej sytuacji

Jeżeli:

  • Budujesz dom i potrzebujesz fachowego wsparcia w zakresie budowy i montażu instalacji kominowej,
  • Modernizujesz system grzewczy - zdecydowałeś się na nowoczesny kocioł olejowy lub gazowy,
  • Realizujesz kompleksowy remont starego domu, w którym instalacja pozostawia wiele do życzenia,
  • Wkład kominowy uległ zniszczeniu na skutek czynników zewnętrznych,

...montaż wkładu kominowego to konieczność!

Montaż wkładu kominowego to naturalna kolej rzeczy, gdy budujesz dom - warto już na etapie projektowania zwrócić się do profesjonalistów, by mieć pewność, że zastosowane zostaną odpowiednie rozwiązania. Zdarza się jednak, że konieczna jest wymiana wkładu kominowego ze względu na uszkodzenie dotychczasowej instalacji lub modernizację systemu grzewczego - niektóre rodzaje kotłów i pieców wymagają określonego typu wkładu, bez którego prawidłowe ich działanie nie jest możliwe. Nasza firma realizuje profesjonalny montaż wkładów: kwasoodpornych, żaroodpornych, owalnych lub koncentrycznych do kotłów z zamkniętą komorą spalania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Montaż wkładów kominowych oraz inne czynności z zakresu usług kominiarskich mogą przeprowadzać wyłącznie profesjonaliści, posiadający odpowiednie uprawnienia, wymagane na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych. Zakład Usług Kominiarskich Marek Matysiak to gwarancja profesjonalnego podejścia i działania zgodnie ze sztuką. Nade wszystko ważne jest dla nas Państwa zdrowie a nawet życie, które przy niefachowym działaniu mogłoby być zagrożone.

Jeśli szukasz KOMINIARZA w mieście GRÓJEC - nasz Zakład Usług Kominiarskich to gwarancja fachowego wsparcia i solidnego wykonania usługi.

Zakład Usług Kominiarskich Marek Matysiak

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo techniczne, pełen zakres usług kominiarskich: frezowanie, czyszczenie kominów, remonty instalacji i montaż wkładów kominowych, czyszczenie kominków, pieców kaflowych, węglowych, kotłów C.O. na paliwa stałe, montaż zabezpieczeń przed ptakami, okresowe kontrole systemów kominowych, a także malowanie dachów i inne prace na wysokości. Zapraszamy do współpracy!